Fraud Blocker

Hur kan vi hjälpa dig?

Vill du veta mer om våra produkter och lösningar? Kontakta vårt säljteam direkt, så återkommer vi till dig inom kort. För andra frågor eller kommentarer, skicka oss gärna ett meddelande genom formuläret nedan. Vi ser fram emot att höra från dig!

Möt vårt sälj team.

Vi är här för att hjälpa dig med din digitala transformation.

Kontakta vårt säljteam

Brevlåda
Phone
+46 13 131 314
Email
sales@remasawco.se

Stefan Dahlsten

Head of Sales
Phone
+46 155 55 942
Email
Stefan.dahlsten@remasawco.se

Veronica Söderström

After Sales Representative
Phone
+46 218 12 147
Email
veronica.soderstrom@remasawco.se

Johan Kihlgren

Sales Manager
Phone
+46 155 55 968
Email
johan.kihlgren@remasawco.se

Magnus Steinbach

Sales Manager
Phone
+46 155 55 957
Email
magnus.steinbach@remasawco.se

Service och Support

Sverige

Phone
+46 155 55955
Email
support@remasawco.se

Norge

Phone
+47 952 55 433
Email
per.hamletsen@remasawco.no

Finland

Phone
+358 40 655 2160
Email
service@remasawco.fi

Reservdelar

Email
reservdelar@remasawco.se

Kontakta oss

Skicka oss ett meddelande genom formuläret nedan, så kommer någon från RemaSawcos säljteam vara i kontakt med er inom kort.

Ekonomi

Sweden Invoices
Sweden Contact
Finland Invoices
Finland Contact

Sweden invoices

Snickaregatan 40
582 26 Linkoping Sweden invoices

Telefon: +46 (0)13 200 100

Epost: ekonomi@remasawco.se

Sweden contact

Sweden contact

Telefon:

Epost: info@remasawco.se

Finland invoices

0882 8611, PL 100
80020 Kollektor Scan Finland invoices

Telefon: +358 40 759 8919

Epost: invoice-08828611@kollektor.fi

Finland contact

Finland contact

Telefon:

Epost: info@remasawco.fi

Besök oss i dessa städer

Linköping (HQ)
Sverige
Linköping (Lager och Produktion)
Sverige
Nyköping
Sverige
Skellefteå
Sverige
Västerås
Sverige
Mikkeli
Finland
Kongsvinger
Norge

Linköping (HQ)

Snickaregatan 40
582 26 Linköping (HQ)
Sweden

Telefon: +46 155 559 50

Mail: info@remasawco.se

Linköping (Lager och Produktion)

Idögatan 24A
582 78 Linköping (Lager och produktion)
Sweden

Telefon: +46 155 559 50

Mail: info@remasawco.se

Nyköping

Repslagaregatan 43
611 32 Nyköping
Sweden

Telefon: +46 155 559 50

Mail: info@remasawco.se

Skellefteå

Laboratorgränd 7
S-931 62 Skellefteå
Sweden

Telefon: +46 155 559 44

Mail: info@remasawco.se

Västerås

Östra Ringvägen 2
722 14 Västerås
Sweden

Telefon: +46 218 121 00

Mail: info@remasawco.se

Mikkeli

Ketunniementie 7 LH 3
50130 Mikkeli
Finland

Telefon: +358 40 1476695

Mail: info@remasawco.fi

Kongsvinger

Gaupevegen 8
2211 Kongsvinger
Norway

Telefon: +47 629 466 30

Mail: info@remasawco.se

chevron-down